f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Archive | Page 7/547

Date:


 « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10  »   NEXT » 


  Saturday · 7 January · 2006   -  [3] topics

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter w planie wydawniczym Cenega Poland
01·12·2005 - 07:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra firmy Ubisoft - Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter. Produkcja, będąca kontynuacją kultowej serii taktycznych gier wojennych Ghost Recon, dostępna będzie w sklepach w cenie 99,90 złotych i polskiej wersji językowej. Bliższe szczegóły dotyczące premiery gry i sposobu jej wydania zostaną ujawnione wkrótce.

Cytaty na temat gry z polskich mediów:

"„To gra, na którą warto czekać"" - CD Action
"„[Żołnierze Ghosts] już teraz wyglądają na ekipę, która skopie tyłki Full Spectrum Warriorowi i Close Combatowi."" - Play
Mamy rok 2013. Zakończono właśnie prace nad projektem Integrated Warfighter System (IWS), który - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zmienia pojedynczego żołnierza w niepowstrzymaną jednostkę bojową. IWS to najnowocześniejsze rodzaje broni, łączność satelitarna i wyposażenie ochronne, które wspólnie tworzą kompletną całość i które mogą teraz być wypróbowane na polu walki.

W grze wcielimy się w postać kapitana Scotta Mitchella, który prowadzi do boju jednostkę specjalną Ghosts, wyposażoną w IWS. Ich zadaniem jest uratowanie prezydenta USA, odzyskanie skradzionych szyfrów umożliwiających odpalenie broni nuklearnej i wyeliminowanie groźnej grupy zbuntowanych żołnierzy. Całość akcji rozgrywa się w Mexico City, które zostało odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. W Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter pojawia się również niezwykle zaawansowany tryb gry wieloosobowej, z którego zawsze słynęła seria Ghost Recon.

Powyższa notka jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu.

Source: Cenega Poland Comments | Add


PlayStation 3 - Data premiery wstępnie przełożona
01·12·2005 - 07:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze[1]
Firma Sony produkująca różne sprzęty elektroniczne ma spore problemy z dokończeniem PlayStation 3. Wyciekła informacja, iż po zobaczeniu wczesnej wersji konsoli czuje się pewien niedosyt, wręcz zawiedzenie produktem. Gry wyglądają dużo słabiej niż na XBoxie 360, a także pojawiły się problemy z silnikiem graficznym.

Zaraz po wycieku informacji szef firmy Ubi Soft - Yves Guillemot, powiedział, że konsola napewno nie trafi do nas na wiosnę, wstępnie termin realizacji premiery określił następująco:

 • Japonia - Czerwiec/Lipiec
 • USA - Wrzesień
 • Europa - Listopad

  Widać, iż kolejny raz europejczycy zostaną niejako pominięci, można się cieszyć jedynie, iż w Polsce PS3 będzie idealnym prezentem pod choinke.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments[1] | Add


 • Testy beta TimeShift
  01·12·2005 - 07:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Według oficjalnej notki prasowej firmy Atari, ich produkt - gra TimeShift w ostatnim tygodniu stycznia przejdzie beta testy. Tutaj pojawia się możliwość dla graczy, otóż twórcy wylosują, nieokreśloną liczbe, ze zgłoszonych wcześniej, beta-testerów.  Jak ma wyglądać zgłoszenie, które trzeba wysłać możecie przeczytać tutaj. Ponieżej prezentujemy poszczególne wymagania.

 • Procesor 2GHz
 • 512 MB RAM
 • 6 GB wolnego miejsca na dysku
 • Karta graficzna 128 MB
 • Mile widziane doświadcznie w pisaniu recenzji/testowaniu

  Jeśli spełniacie wszystkie powyższe wymagania to zachęcam do wzięcia udziału w testowania gry TimeShift.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add
 •   Sunday · 1 January · 2006   -  [1] topic

  Serious Sam 3 w planach
  01·12·2005 - 01:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  W sieci, na różnych forach dyskusyjnych gwałtownie rozpoczęły się rozmowy na temat przyszłych planów studia Croteam. Otóż według plotek twórcy zamierzają kontynuować historie groźnego Sama w trzeciej odsłonie gry. Jednak autorzy szybko prostują wszelkie plotki wypuszczając oficjalną notkę prasową z planami na najbliższy rok. Twórcy na razie chcą się zająć tworzeniem łatek oraz zestawu narzędzi SDK i innych dodatków do Serious Sama 2. Jak mówią jednak sami autorzy, w tej chwili nie są jasne potrzeby wydawcy, trudno więc mówić o charakterze Serious Sam 3.

  Jeśli nie mieliście okazji do zagrania w najnowszą wersje Sama to zapraszam do przeczytania naszej recenzji, a nuż skusicie się na zakup gry.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add
    Thursday · 29 December · 2005   -  [3] topics

  Microsoft stratny na 360-tkach?
  03·11·2004 - 05:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze[1]
  Do ciekawej rzeczy doszli analitycy tygodnika opinii Insider Scoop po konfrontacji szefów Microsoft'u, IBM oraz niewielkich obliczeniach. Otóż według nich firma Billa Gates'a dokłada do każdej sprzedanej 36-tki ponad 300$ ! Dostali, bowiem nieoficjalną(ale pewną, jak twierdzą) informacje, jakoby koszt produkcji jednego Xboxa 360 wynosił 715$, a w cena sklepowa tej konsoli to 399$. Gdzie sens, gdzie logika?

  Wniosek jest więc prosty - Microsoft, obniżając cenę swojej najnowszej konsoli, stara się przyciągnąć do niej jak największą ilość graczy, licząc później na zwrot kosztów produkcji poprzez sprzedaż gier, akcesoriów i ewentualną podwyżkę ceny samego hardware'u.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments[1] | Add


  Half-Life 2 i Lost Coast w 64-bitach chodzi wolniej, niż w 32...
  03·11·2004 - 05:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Przed świetami Valve Software wydało nową wersje Half-Life'a 2 i dodatku Lost Coast. Nowe edycje przygotowano z myślą o posiadaczach komputerów z procesorami marki AMD Athlon 64 FX, zaś ich głównym celem była poprawa ogólnej wydajności i oprawy graficznej programów. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

  Redaktorzy zachodniego serwisu internetowego Techgage.com postanowili porównać działanie gry na 32- i 64-bitowcu. Wyniki nieźle zaskoczyły testujących, gdyż okazało się, że Half-Life 2 w 32-bitach w wysokiej rozdzielczości „wyciąga” więcej klatek na sekundę aniżeli nowa edycja 64-bitowa gry! Podobny test przeprowadzono dla rozdzielczości 640x480 i tutaj różnica była jeszcze większa – „stara” wersja Half-Life 2 chodziła aż o około 22 klatki na sekundę szybciej! Na pocieszenie pozostał fakt, że Lost Coast w 64-bitach działał nieznacznie lepiej, niż w wydaniu 32-bitowym. Co więcej, wersja 64-bitowa może poszczycić się lepszymi efektami wizualnymi.

  Source: Gry-Online Comments | Add


  Najlepiej sprzedające się gry - EMPiK
  03·11·2004 - 05:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Kolejne notowanie najlepiej sprzedających się gier w sieci sklepów EMPiK. Już po raz 51 prezentujemy was listę najlepiej sprzedających się gier, tym razem podsumowanie obejmuje tydzień 19-25.12.2005r., a zbierane było w 75 sklepach w całej Polsce.

  1. Harry Potter i Czara Ognia
  2. Call of Duty 2
  3. Need for Speed: Most Wanted
  4. Age of Empires 3
  5. Opowieści z Narnii
  6. The Sims 2
  7. King Kong
  8. Sid Meier's Civilization IV
  9. FIFA 06
  10. Kurczak Mały

  W aktualnym notowaniu bezkonkurencyjna okazała się gra Harry Potter i Czara Ognia, która pokonała dotychczasowego lidera – Call of Duty 2. Na pozostałych pozycjach nie odnotowano większych zmian, nie licząc większej popularności Opowieści z Narnii i powrotu do czołówki FIFA 06. Więcej gier FPP, oprócz Call of Duty 2 niestety nie ujrzeliśmy.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


   « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10  »   NEXT » 


  Date:   :PRINT 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Today is Wednesday · 28 September · 2022
  Page generated in 0.407155 sec.