f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Archive | Page 4/547

Date:


 « BACK   «  Page: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10  »   NEXT » 


  Wednesday · 8 February · 2006   -  [2] topics

Sin: Episodes - trailer
02·12·2005 - 08:01 - [FPP]SEBbull - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Wczoraj Ghost Recon: Advanced Warfighter, dzisiaj Sin: Episodes. Dzisiaj, panowie z Ritual Entertainement przygotowali dla nas bardzo miłą niespodziankę. Na oficjalnej stronie gry został opublikowany trailer z gry Sin: Episodes! Jest to pierwszy filmik promujący grę i trwa 2 minuty i 50 sekund.

Trzy minuty to nie jest dużo, jednak autorom filmiku udało się przedstawić sporo rzeczy, które mogłyby nas - graczy - zaciekawić np. odbijanie się naboi od ścian...

Trailer został wydany w czterech wersjach. Dwie z nich przeznaczone są do odtwarzania na komputerze (jedna wersja - rozdzielczość 640x360, druga - 1280x720). Pozostałe wersje zostały przeznaczone do odtwarzania w urządzeniach przenośnych - iPod i PSP.

Sin: Episodes - Trailer 640x360 (25.5mb)
news.fpp.pl | fileshack | filecloud


Sin: Episodes - Trailer 1280x720 (121mb)
fileshack | filecloud


Sin: Episodes - Trailer PSP (25mb)
fileshack | filecloud


Sin: Episodes - Trailer iPod (18.1mb)
fileshack | filecloud
Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


Najbardziej pożądane w Wielkiej Brytanii
02·12·2005 - 08:01 - [FPP]Pioti - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Poniżej przedstawiamy dziesięć najlepiej sprzedających się gier na Wyspach Brytyjskich w okresie od 29 stycznia do 4 lutego. Ów listę opracowały kompanie Chart Track i ELSPA. Jest to już piąte zestawienie w 2006 roku, a więc:

1. Football Manager 2006
2. Age of Empires III
3. The Sims
4. Battlefield 2
5. F.E.A.R.
6. The Sims 2: Nightlife
7. World of Warcraft
8. Call of Duty 2
9. Sid Meier's Civilization IV
10. The Movies

Jak widać w Wielkiej Brytanii FPS'y cieszą się dość dużą popularnością. Szczególnie cieszy wysoka pozycja BF'a, który miał swą premierę już jakiś czas temu, a mimo to utrzymuje się na wysokiej, czwartej pozycji.

Source: f·p·p · p·l Comments | Add
  Tuesday · 7 February · 2006   -  [4] topics

Petycja do twórców S.T.A.L.K.E.R.
02·12·2005 - 07:02 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Maju 2005, później w grudzień, następnie w kwiecień 2006 r., ostatnia wersja brzmi „pomiędzy 1 stycznia a 31 marca 2007 roku", mowa oczywiście o planach wydania gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Premiera jest ciągle przekładana, co doprowadza do szału graczy, bowiem gra jeszcze przed rokiem miała być wielkim hitem, natomiast teraz wszyscy po cichu śmieją się z kolejnego Duke Nukem Forever. Dodatkowo żadna konkretna informacja nie wyszła z ust twórców, co według graczy jest największym błędem, dlatego napisali oni petycję, która brzmi tak:
"„My, społeczność www.gameru.net, www.stalker-portal.ru, www.stalker-world.com.ua oraz wszyscy niżej podpisani zwracamy się do najwyższej instancji w GSC Game World - Sergey'a Grigorovicha i prosimy o precyzyjną, jasną, bezpośrednią i uczciwą odpowiedź:

Co się dzieje w GSC Game World, co się dzieje z zespołem pracującym nad grą STALKER? Co staje na waszej drodze i nie pozwala wam na wydanie S.T.A.L.K.E.R. Shadows of Chernobyl?

Prosimy was, (...) abyście podeszli bardzo poważnie do odpowiedzi na tę petycję, stworzoną przez ludzi, którzy są zmęczeni permanentnym udzielaniem sprzecznych informacji, i raz na zawsze rozwiali wszelkie wątpliwości i niepokoje. W przeciwnym razie, ryzykujecie stratę już zmniejszającej się liczby fanów, podkopanie waszego autorytetu na zawsze oraz całkowitą obrazę tych, którzy was szanują. Możemy być bardzo przekonującą siłą w waszych rękach i przedłużać życie waszego projektu, ale tylko w przypadku, gdy okażecie nam tyleż samo szacunku, jak my wam”. "
Twórcy tekstu proszą o podpisywanie się tutaj, czym więcej fanów, tym bardziej przekonująca może być ta petycja.

Wiecej informacji o S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
 • Wydawca: THQ Inc.
 • Dystrybutor PL: CD projekt
 • Oficjalna strona: www.stalker-game.com
 • Polska strona:
 • Premiera światowa: rok 2007
 • Premiera polska: rok 2007


 • Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  GR: Advanced Warfighter - trailer
  02·12·2005 - 07:02 - [FPP]SEBbull - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Troche ponad 3 godziny temu, informowałem Was o wysypie różnego typu tekstów na temat GR: Advanced Warfighter. Teraz mam jednak lepszą wiadomość. Otóż, przed kilkunastoma minutami, na oficjalnej stronie serii pojawił się... nowy trailer z gry! All Along The Watchtower, bo taki ma tytuł najnowszy filmik, zajmuje niecałe 10Mb i trwa 1 minutę i 21 sekund. Trailer przedstawia nam kilka scen z pola bitwy, ukazuje nam również pojazdy, które będą w grze występowały - czołgi i helikoptery. Z trailera wynika również, że jedną z misji będzie ostrzał pojazdów i ludzi ze śmigłowca.  Ubisoft w newsie informującym nas o trailerze, umieściła również notkę z której dowiadujemy się jakie są daty premier gry! Wersja na, xboxa360 na półkach sklepowych, pojawi się 10. marca. Natomiast wersje na PC i PS2 - trzy tygodnie później - 31. marca.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  GR: Advanced Warfighter - Zapowiedzi i wywiady
  02·12·2005 - 07:01 - [FPP]SEBbull - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Kilka dni temu, informowaliśmy Was o nowych screenshotach (i projekcie opakowania) z gry Ghost Recon: Advanced Warfighter w wersji na Xboxa 360. Również dzisiaj mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy mają zamiar zakupić sobie grę w wersji na konsole.

  Wczoraj, w dwóch zagranicznych serwisach traktujących o grach na konsole (TotalVideoGames TVG oraz Spong), zostały opublikowane świeżutkie zapowiedzi nowej gry z serii GR.  W serwisie TVG, oprócz wsześniej wspomnianej zapowiedzi, pojawił się rónież wywiad z jedną z osób pracujących przy GRAWie na trzystasześciedziątkę. Dzięki pytaniom zadanym Adrianowi J Fernandez-Lacey'owi dowiemy się między innymi co było spowodowało, że to właśnie Mexico City jest miejscem akcji gry...
  Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla fanów serii, którzy są właścicielami pecetów. Na oficjalnej stronie serii Ghost Recon pojawił się zestaw pytań i odpowiedzi dotyczący zagadnienia broni, które mają pojawić się w wersji na PC. Dzięki odpowiedziom, dowiemy się między innymi ile broni i pojazdów będzie dostępnych w grze.


  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  Day of Defeat: Source za darmo!
  02·12·2005 - 07:00 - [FPP]SEBbull - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  TAK! To prawda. Przez najbliższy weekend będziemy mogli zagrać w Day of Defeat: Source całkowicie za darmo!

  Panowie z Valve stwierdzili, że w DoD'a:S gra mniej ludzi niż oczekiwali i aby przyciągnąć nowych graczy do DoD'a, postanowili na trzy dni - od piątku 10. do niedzieli 12. - udostępnić grę za darmo.


  Jak informuje nas Valve, do darmowej gry potrzebne nam będą jedynie STEAM i konto.

  Ciekawe, czy ta akcja rzeczywiście sprawi, że w DoD'a:S będzie grało więcej ludzi...
  Ściągnij STEAM'a
  steampowered.com


  Source: Steam News Comments | Add
    Monday · 6 February · 2006   -  [3] topics

  Encyklopedia F.E.A.R.
  02·12·2005 - 06:02 - [FPP]SEBbull - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  F.E.A.R., czyli First Encounter Assault Recon, był jedną z najlepszych gier wydanych w roku 2005. Strach otrzymał wiele nagród i wyróżnień i to nie tylko za najlepszą grę FPP, ale również został uznany za grę z najlepszym scenariuszem (od serwisu gamespy), z najlepsza grafiką (gamespot) oraz dwa razy za najlepszą grę minionego roku (ActionTrip - wybór redakcji oraz graczy). Oczywiście nie wymieniłem tutaj wszystkich wyróżnień, ponieważ możnaby je wymieniać w nieskończoność :).


  Gra nie otrzymała tych wszystkich nagród dzięki temu, że producenci maja znajomości w serwisach traktujących o grach. Nie. F.E.A.R. otrzymał te wszystkie trofea, dzięki bardzo dobremu wykonaniu. Właśnie dobre wykonanie sprawiło, że rzesza graczy, których nudziło już kolejne przechodzenie Half-Life'a 2, postanowiło przerzucić się na nową platformę. Społeczność F.E.A.R.'a, wbrew pozorom (jakie stwarzaja nam serwisy esportowe, nie piszac o fearze wcale :-) jest ogromna. W tym ogromie graczy F.E.A.R. znalazło się kilku fanatyków, którzy aby przekonać nowych graczy do strachu stworzyli o grze... ENCYKLOPEDIĘ! Nie, nie jesteś ani w ukrytej kamerze, ani w programie Szymona Majewskiego 'Mamy Cię' - od dzisiaj każdy będzie mógł przeglądać encyklopedie o First Encounter Assault Recon.

  Encyklopedia F.E.A.R'a oparta jest o silnik darmowej, internetowej encyklopedii Wikipedii... W chwili obecnej w F.E.A.R. Wiki, która oficjalnie wystartowałą dzisiaj, znajduje się 1513 haseł/artykułow, ale w najbliższym czasie liczba ta powinna się bardzo szybko powiększyć.  W ramach ciekawostki ;-), powiem Wam, że nie jest to jedyna gra, której jest poświęcona encyklopedia :-P. Swoją wikipedię maja również doomy.  Wiecej informacji o F.E.A.R
 • Wydawca: Vivendi Universal Games
 • Dystrybutor PL: CD projekt
 • Oficjalna strona: whatisfear.com
 • Polska strona:
 • Premiera światowa: październik 2005
 • Premiera polska: październik 2005


 • Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  Call of Duty 2 - Gdzie ten patch!?
  02·12·2005 - 06:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Wprowadzenie poprawek do Call of Duty 2 w wersji na Xbox 360, miało nastąpić równolegle z aktualizacją konsoli, która miała miejsce w zeszłym tygodniu. Niestety gracze nie zobaczyli patcha, który miał naprawić błędy przez które gra przez sieć jest beznadziejna i nie grywalna. Jak tłumaczy graczom developer, patch jest na wykończeniu i obiecuje, iż po zakończeniu testów zostanie opublikowany w używalności publicznej. Patch, przede wszystkim, ma zlikwidować problem ogromnych lagów, które nie pozwalają na czerpanie przyjemności z gry.

  Wiecej informacji o Call of Duty 2
 • Wydawca: Activision
 • Dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
 • Oficjalna strona: www.callofduty.com/cod2/
 • Polska strona: cod.fpp.pl


 • Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  Quake 4 z niższymi wymaganiami
  02·12·2005 - 06:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Niestety tylko na jabłuszku. Firma Asypr, która zajmuje się tworzeniem gry Quake 4 w wersji na Macintoshe, podała oficjalne wymagania tejże gry. Jeśli porównacie je z tymi, które pokazują nam wymagania na PC, to zauważycie mocne zaniżenie niektórych komponentów. Można więc pomyśleć, iż gra będzie miała słabszą grafikę, ale nic z tego. Otóż twórcy piszą, że nie zobaczymy prawie żadnej różnicy w porównianiu do wersji PC, ale kto z PC przerzuci się nagle na Maca?

 • Mac OS X 10.3.9 lub nowszy
 • PowerPC G4, G5 lubIntel chipset
 • procesor 1.67GHz
 • 512MB pamięci
 • karta graficzna z 64MB

  Wiecej informacji o Quake 4
 • Wydawca: Activision
 • Dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
 • Oficjalna strona: www.quake4game.com
 • Polska strona: quake.fpp.pl


 • Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


 •  « BACK   «  Page: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10  »   NEXT » 


  Date:   :PRINT 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Today is Wednesday · 28 September · 2022
  Page generated in 0.387584 sec.