f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Archive | Page 8/547

Date:


 « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10  »   NEXT » 


  Friday · 16 December · 2005   -  [2] topics

Zniszcz napęd i wygraj prezent na święta!
02·11·2004 - 16:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Wszyscy producenci od dawna chcą przeciwstawić się nielegalnemu kopiowaniu ich programów. Niestety cała walka najczęściej nie przynosi im większych zysków, a jedynie coraz to większe straty. Jest to zrozumiałe, że autorzy pragną chronić swój dorobek, jednak w opiniach graczy często pojawiają się głosy, że owe zabezpieczenia sprawiają tylko problemy, a nawet mogą uszkodzić sprzęt. Taka plotka krąży wokół StarForce'a, którego autorem jest Protection Technology.

Firma wymyśliła jednak świetny konkurs, który ma pomóc w zniszczeniu nieprawdziwej, zdaniem twórców, plotki. Otóż każdy kto straci napęd lub go uszkodzi, w wyniku odtwarzania na nim płyty z zabezpieczeniem StarForce może ubiegać się o nagrodę w wysokości 1000$ oraz dwudniowej wycieczki do Moskwy - piękny prezent na święta, prawda? Niestety, aby wygrać nagrodę trzeba przelecieć się do siedziby głównej firmy, która znajduję się w USA, ale jeśli komuś nie sprawia to kłopotów to ma czas na "popsucie" do 31 Stycznia 2006r., więcej informacji odnajdziecie tutaj.

Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


Battlefield 2 - Nadchodzi kolejny patch
02·11·2004 - 16:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Kolejny patch do sieciowej strzelanki Battlefield 2 szykują panowie ze studia DICE. Natomiast Electronic Arts, wydawca i dystrybutor gry, wyjawia coraz to nowsze informacje na temat zawartości patcha. Priorytetowym celem, jaki postawili sobie twórcy to powiększenie realizmu gry. I w ten oto sposób helikoptery będą mogły zabrać na pokład mniej rakiet, naprowadzane rakiety mają mniejszy zasięg, zmniejszono siłę rażenia wehikułów latających, a żołnierze nie mogą już strzelać jednocześnie skacząc. Wszystko zobaczymy już po Nowym Roku.

Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add
  Friday · 9 December · 2005   -  [3] topics

Commandos: Strike Force - Witryna internetowa już działa!
02·11·2004 - 09:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze[1]
Jak poinformawał rzecznik prasowy studia SCi/Eidos, już od wczoraj można odwiedziać specjalnie przygotowaną dla gry Commandos: Strike Force witrynę internetową. Tytuł w wersjach na komputery klasy PC oraz konsole Playstation 2 i Xbox, na półki sklepowe zawita w marcu przyszłego roku. Zlokalizowaną polską edycję, przygotowuje Cenega Poland.

Nowa strona umożliwia przede wszystkim zapoznanie się z tytułem i z podstawowymi informacjami na temat produktu. Oprócz tego zobaczymy stare, jak i nowe screeny, a także możliwe jest ściągnięcia filmu przedstawiającego jednego z bohaterów w akcji - Francisa "Zielony Beret" O'Briena. W dziale download znajdziemy parę miłych dla oka tapet. Dużo zakładek jest nieaktywnych, ale miejmy nadzieję, że z czasem będziemy je mogli odwiedzać.

Wiecej informacji o Commandos: Strike Force
 • Wydawca: SCi / Eidos
 • Dystrybutor PL: Cenega Poland
 • Oficjalna strona: www.commandosstrikeforce.com
 • Polska strona:
 • Premiera światowa: 2006
 • Premiera polska: brak planów wydania


 • Source: Cenega Poland Comments[1] | Add


  Najnowsze podsumowanie NPD
  02·11·2004 - 09:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Kolejne notowania zza oceanu i parę większych i mniejszych różnic w porównaniu z poprzednim tygodniem. Przede wszystkim zauważalny jest skok na fotel lidera Call of Duty 2. Pierwszy raz na liście znalazł się dodatek Battlefield 2: Special Forces i tym sposóbem wyrzucił z listy pierwszą część "dwójki". W końcówce plasuje się jeszcze Quake 4, ale to chyba ostatnie tygodnie królowania na listach sprzedaży.

  1. Call Of Duty 2 - Activision
  2. World Of Warcraft - VU Games
  3. Battlefield 2 Special Forces - Electronic Arts
  4. The Sims 2 Holiday Edition - Electronic Arts
  5. The Sims 2 Nightlife - Electronic Arts
  6. Age of Empires III - Microsoft
  7. Civilization IV - 2K Games
  8. Quake 4 - Activision
  9. The Sims Complete Collection - Electronic Arts
  10. The Sims 2 - Electronic Arts

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


  Halo 3 - 36GB!?
  02·11·2004 - 09:00 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
  Wczoraj w sieci pojawiły się dość ciekawe plotki na temat trzeciej części Halo, która powstaje na platformę Xbox 360. Otóż nieoficjalnie dowiedziano się, że gra będzie na czterech płytach DVD DL. Wszystko dlatego, iż gra nie pomieściłaby się na dwuwarstwowej płycie o pojemność 9GB!

  Czy jest to możliwe? Czy jakaś gra potrzebuje 36GB? Wiadomo, że każdej plotce jest ziarenko prawdy i można przypuszcząć, że Halo 3 znajdzie się na 4 płytach, ale oprócz gry na płytach możliwe, że ujrzymy filmy z produkcji, ścieżkę dźwiękową z gry w formacie DVD-Audio, czy inne bonusy, a gra chociażby posiadała fotorealistyczną grafikę i przeolbrzymie pole gry to powinno zmieścić się na dwóch płytach DVD DL.

  Jednak trzeba przypomieć, iż ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add
    Thursday · 8 December · 2005   -  [1] topic

  Wolfenstein na ekranach kin!
  02·11·2004 - 08:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze[3]
  W ostatnich miesiącach coraz częściej słyszymy, że jakaś znana gra wejdzie na ekrany sal kinowych. Wszystko przez dobrą fabułę, jaką mają często gry, w kinach widzieliśmy już między innymi Alien vs. Predator oraz Doom'a, obraz naszego reżysera. Zapowiedziane zostały już takie tytuły jak Quake, Halo, a dziś zapadła decyzja o rozpoczęciu prac nad filmową wersją przygód dzielnego B. J. Blazkovich'a, czyli bohatera gry Wolfenstein. Prace nad scenariuszem powierzono znanemu z takich filmów jak xXx i Odlotowcy, Richowi Wilkesowi. Czy będzie to kolejny film, który straci cenną nazwę? Zobaczymy na przełomie 2006/2007 roku.

  Source: f·p·p · n·e·w·s Comments[3] | Add


   « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10  »   NEXT » 


  Date:   :PRINT 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Today is Saturday · 23 October · 2021
  Page generated in 0.379693 sec.