f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Archive | Page 10/547

Date:


 « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  »   NEXT » 


  Tuesday · 29 November · 2005   -  [1] topic

Gene Troopers!
02·11·2004 - 05:01 - [FPP]ShooleR - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że na mocy podpisanej niedawno umowy z Playlogic, do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra na konsolę PlayStation 2. Gene Troopers przedstawia walki w świecie przyszłości, w których najcenniejszym surowcem są ludzkie geny. Ta niezwykle dynamiczna gra akcji dostępna będzie w sklepach już w grudniu w przystępnej cenie 129 złotych.

Gra Gene Troopers przenosi gracza w sam środek unikatowego, dynamicznego i tętniącego życiem świata science-fiction, który targany jest krwawym konfliktem. Budząca grozę jednostka specjalna - Gene Troopers - musi bezwzględnie wykonywać rozkazy - znajdować, przechwytywać i aresztować wszelkie formy życia. Materiał genetyczny jest nowym, strategicznym surowcem. Technologia transformacji genów zmienia ludzi w lojalne i potężne jednostki Gene Troopers. W tej pierwszoosobowej grze akcji odwiedzisz fascynujące światy, zdobędziesz specjalne zdolności dla swojego bohatera i poprowadzisz swoich przyjaciół do walki z siłami zła.

Nadszedł czas Gene Troopers!

Source: f·p·p · p·l Comments | Add
  Monday · 28 November · 2005   -  [2] topics

Sapphire Radeon X800 GT
02·11·2004 - 04:01 - [FPP]Emzor - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Kilka dni temu, w tym newsie na łamach f·p·p · t·e·a·m zaprezentowałem Wam rodzinę kart Sapphire z serii X800 GTO. Są to karty z wyższej półki, zarówno tej odpowiedzialnej za jakość i wydajność jak i za cenę. Tym razem chciałbym przedstawić rodzinę kart X800 GT. Różnią się one między sobą między innymi zastosowaną ilością pamięci, jedna posiada 128MB, druga 256MB, oraz ich typem: ta pierwsza posiada układ DDR, druga GDDR3. Kolejną cechą różniącą obydwie karty jest taktowanie pamięci: pamięć 256MB taktowana jest zegarem 980 MHz, natomiast 128MB zegarem 700 MHz. Karty te są także tańsze od ich starszych braci, tych z "O" na końcu. Radeon X800 GT posiada sześć jednostek Vertex Shader 2.0, osiem Pixel Shader 2.0, procesor taktowany zegarem 475MHz, oraz 256bitową szynę danych.
Trzeba przyznać, że w tym wszystkim można się szybko pogubić, ale jest na to sposób. Test obydwóch kart przeprowadził serwis PCLab.pl, a znaleźć go możecie tutaj. Mam nadzieję, że ułatwi to Wam poznanie serii X800 GT.Source: PCLab.pl Comments | Add


Logitech G1
02·11·2004 - 04:01 - [FPP]Emzor - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Zapewne każdy profesjonalny gracz słyszał o produkcie spod bandery Logitech'a, nazwanym G1. Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa, informuję iż chodzi tutaj o popularną mysz do gry, która jest połączeniem modeli MX300 i MX510. Otóż serwis TwojePC przeprowadził test G1. Tekst jest obszerny i skrupulatny, obnaża wszystkie wady i zalety gryzonia. O to, czym autor uraczył nas na samym początku swojego testu:
Sprawa jest następująca - seria G to myszki nowe, ale towarzyszy nam i tak uporczywe deja vu. Gdzieś już te myszki widzieliśmy... Czy takie rozwiązanie jest uczciwe wobec użytkowników? Kwestia sporna, ma to swoich zwolenników, jak i przeciwników. Mnie osobiście się to nie podoba, ale z modelem "najprostszym", czyli G1, wiązałem niemałe nadzieje. Dwie kwestie brzmiały dla mnie bardzo zachęcająco: świetna obudowa z MX300 i sprawdzona w bojach optyka z MX510.
Trudno się z tym nie zgodzić, gdyż jak już pisałem na wstępie, Logitech G1 jest krzyżówką MX300 i MX500, co czyni go jednocześnie produktem dobrym i stosunkowo tanim.
Tekst znajdziecie w tym miejscu. Polecam go szczególnie tym, którzy myślą nad kupnem nowego sprzętu, a jednocześnie nie chcą zbytnio nadwerężać swoich funduszy. Życzę miłego czytania.Source: TwojePC Comments | Add
  Sunday · 27 November · 2005   -  [1] topic

Call of Duty 2 - Fani wzywają do bojkotu gry!
02·11·2004 - 03:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Całodobowy bojkot serwerów przeznaczonych do gry w Call of Duty 2? Ciekawe plany ma społeczność graczy skupionych wokół opisywanej produkcji duetu wydawniczego Infinity Ward - Activision. Jaki jest powód "powstania" graczy? Pozostawienie gry na pastwę losu.


Gracze chcą dowiedzieć się kiedy zobaczą program antycheaterski, kiedy twócry poprawią wszystkie bugi w grze oraz chcą dostać zapewnienie, iż podobna sytuacja nie powtórzy się podczas wypuszczania kolejnych tytułów tego producenta. Wzburzeni gracze dali termin do 16 grudnia, jeśli do tego dnia nie dostaną żadnej informacji na temat planowanych aktualizacji większość serwerów zostanie wyłączona. Poparcie dla akcji wyraziły większe i mniejsze klany, jak i poszczególne osoby, w końcu chodzi o ratowanie cyklu CoD. Jest to pierwsza taka inicjatywa graczy.

Dodatkowo dość spore zamieszanie wzbudziła wypowiedź szefa firmy Infanity Ward, który stwierdził, iż nie widzi zbytniego zainteresowania nową częścią gry. Według niego jest mało szumu na wszelkich forach, brakuje informacji o nowo powstających modyfikacjach. Jak mają powstać, skoro w dalszym ciągu jest sporo błędów do poprawienia, które znacznie utrudniają tworzenie dodatków?

Source: f·p·p · n·e·w·s Comments | Add


 « BACK   «  Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  »   NEXT » 


Date: :PRINT 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Wednesday · 28 September · 2022
Page generated in 0.359308 sec.