f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Archiwum | Strona 6/547

Data:


 « WSTECZ   «  Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10  »   DALEJ » 


  Piątek · 20 Stycznia · 2006   -  [1] temat

Dziesięć najlepiej sprzedających się gier 2005 w USA - NPD Group
01·12·2005 - 20:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Podsumowania roku 2005 jeszcze się nie skończyły i zapewne jeszcze do pierwszych dni marca będziemy mogli oglądać różne podsumowania, dzisiaj firma NPD Group opublikowała listę najlepiej sprzedających się gier na PC w ubiegłym roku.

Zanim rzucicie okiem na poniższą listę, podam kilka ciekawych liczb. Sprzedaż gier na PC w Ameryce Północnej łącznie osiągnęła poziom 953 milionów USD, co niestety stanowi spadek o 14% w porównaniu z 2004 rokiem (wtedy było 1.1 miliarda USD).

1.World of Warcraft
2.The Sims 2: University
3.The Sims 2
4.Guild Wars
5.Roller Coaster Tycoon 3
6.Battlefield 2
7.The Sims 2: Nightlife
8.Age of Empires III
9.The Sims Deluxe
10.Call of Duty 2

Nieco dziwi brak hitów FPP tego roku, czyli Quake 4 oraz F.E.A.R., jedyne strzelanki z pierwszej osoby, które możemy zaobserwować to sequel, równie udany jak cześć pierwsza, gry Call of Duty oraz gra przeznaczona szczególnie do pojedynków sieciowych - Battlefield 2. Miejmy nadzieję, że po roku 2006, na podobnej liście odnajdziemy więcej porządnych FPP-eków.

Źródło: f·p·p · n·e·w·s Komentarze | Dodaj
  Poniedziałek · 9 Stycznia · 2006   -  [1] temat

Pierwsze pokazy Sin Episodes
01·12·2005 - 09:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Tegoroczne targi Consumer Electronics Show nie pokazały może tyle tytułów ile E3, ale napewno zostaną zapamiętane. Jednym z ważniejszych punktów imprezy był pokaz wczesnej wersji alfa gry Sin Episodes. Swoje wrażenia opisywali redaktorzy GameSpot oraz IGN, według obu serwisów do świetności nie brakuje wiele, ale już teraz wiadomo, że jest na co czekać.

Redaktorów urzekły przede wszystkim możliwości interakcji otoczenia oraz realizm gry. Ich uwagę zwrócił także bogaty arsenał broni oraz możliwość wykorzystania w walce przedmiotów z otoczenia gracza (coś jak Half-Life 2, tylko, że tutaj nóż może wbić się w ścianę albo w przeciwnika). Pozatym ciekawie wyszedł ulepszony system śledzenia zadawanych obrażeń - możemy na przykład zestrzelić hełm z głowy wroga czy przestrzelić mu kolano, co wyłączy go na moment z walki.

Przy okazji serwis GameSpot umieścił na swoich łamach film z prezentacji oraz wywiad z twórcą studia Ritual, Tomem "ParadoX" Mustainem, wszystko można zobaczyć tutaj. Na samą grę przyjdzie nam jeszcze poczekać 2-3 miesiące, możliwe jest również wydanie wersji na XBoxa 360.

Źródło: f·p·p · n·e·w·s Komentarze | Dodaj
  Niedziela · 8 Stycznia · 2006   -  [1] temat

S.T.A.L.K.E.R. - status "Gold"?
01·12·2005 - 08:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze[2]
Ostatnio pisano o grze S.T.A.L.K.E.R. wyłącznie w sprawie opóźnień w wydaniu gry. Twórcy ostatecznie nie określili daty premiery, a gracze zaczęli pisać, że kolejny raz zobaczymy sytuacje podobną do Duke Nukem Forever. Na szczęście milczenie przerwały zachodnie serwisy powołując się na stronę www.stalker-world.com ua, która napisała, iż gra uzyskała status „gold”. Tym samym deweloping został rzekomo zakończony! Na stronie serwisu można wyczytać, że wszystkie plany twórców gry zostały wykonane. Zakończono tworzenie otoczki fabularnej, 20 dopracowanych w każdym szczególe misji oraz wszystkich rzeczy, które zostały obiecane graczom. Nie wyprodukowano jedynie filmów przerywnikowych, ale za nie odpowiedzialny jest wydawca, czyli firma THQ. Data premiery nie została podana, ale jak wcześniej mówiono, gra trafi na półki sklepowe 6-8 miesięcy po ukończeniu prac, jeśli informacja okaże się prawdziwa to w najbliższym czasie gra powinna przejść beta-testy.

Wiecej informacji o S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
 • Wydawca: THQ Inc.
 • Dystrybutor PL: CD projekt
 • Oficjalna strona: www.stalker-game.com
 • Polska strona:
 • Premiera światowa: rok 2006
 • Premiera polska: rok 2006


 • Źródło: f·p·p · n·e·w·s Komentarze[2] | Dodaj


   « WSTECZ   «  Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10  »   DALEJ » 


  Data:   :DRUKUJ 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Dzisiaj jest Czwartek · 23 Września · 2021
  Strona wygenerowana w 0.349279 sek.