f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Linki

Autorzy

Linki

Zauważyłem, że brakuje na news.fpp.pl działu, w którym każdy gracz może znaleźć linki do interesujących go gier. Oczywiście mądry Krypton chwilkę pomyślał i postanowił napisać o najlepszych światowych stronach o grach. A więc zaczynamy:

Strony Polskie:
Wirtualne Imperium Gier (gry.wp.pl) - jeden z najlepszych serwisów o grach w Polsce. Codziennie znajdziecie na nim masę newsów, także codziennie pojawi się jakaś recenzja lub zapowiedź. Nie brakuje tu konkursów. Serwis hostuje także bardzo dobre strony, takie jak Q3Arena.gry.wp.pl, która jest chyba najlepszą polską stroną o Quake 3 (jakby nie brać pod uwagę q3.fpp.pl)
Valhalla.pl - moim zdaniem w ścisłej czołówce polskich stron o grach. Codzienne anktualizacje, masa newsów, konkursy. Brakuje działu download, jednak ilość recenzji i zapowiedzi rekompensuje to w zupełności.
Gry.onet.pl - serwis o grach portalu Onet nie jest tak świetnie prosperujący jak ten WP, jednak też polecam by tu wpaść.
Gry-Online - ten serwis także nieźle chodzi. Bardzo dobrym rozwiązaniem są prowadzone tam poradniki do wszelkiego rodzaju gier, które zapewno początkującym jak i bardziej wyrafinowanym graczom pomogą w przejściu danego levelu etc.
Shooter.Gery.pl - Mały serwis traktujący o grach FPP oraz TPP, czyli wszystkim gdzie jest dużo wybuchów, krwi itp.. Posiada bardzo dobrą encyklopedię gier, dzięki której każdy "początkujący" (i nie tylko) gracz może zdobyć cenną wiedzę. Moim zdaniem gdyby nie mała popularność serwisu i niska ilość redaktorów, zaliczałby się on do czołówki Polskich stron zajmujących się grami FPP.

Jeżeli na powyższe serwisy o grach będziecie wpadać codziennie to wasza wiedza na temat gier będzie rosnąć w zaskakująco szybkim tempie.

Strony Zagraniczne:
Bluesnews - ten serwis ma już za sobą sporą przeszłość. Działa ładnych kilka lat, codziennie aktualizowany, newsy sprawdzone i wszystkie z pierwszej ręki. Nic dodać, nic ująć.
VooDoo Extreme - z przyjemnością codziennie przeglądam ten serwis ze względu na jego przyjazny dla użytkownika interface graficzny. Codzienne newsy, wywiady, artykuły, recenzje, zapowiedzi oraz galerie jeszcze bardziej umocniają jej pozycje w sieci.
Computer & Video Games - także niczego sobie stronka. Wywiady, zapowiedzi, recenzje znajdują się tu na porządku dziennym. Drugi Bluesnews
Home Lan - jeśli szukacie wywiadów pierwszej jakości to nie mogliście trafić lepiej. Ten serwis prawie codziennie jakiś przeprowadza i są ona zawsze bardzo ściśle tematyczne. Newsów także nie brakuje.
Captured - prawie codzienne aktualizacje, newsy, screen dnia. Brakuje recenzji... Shacknews - tutaj newsów nie braknie nigdy. A jeśli już, to pustkę zapełnią recenzje wykonywane przez czytelników. Shack daje im taką możliwość. Trzeba tu zaglądać codziennie.
3D Action Planet - bardzo dużo recenzji, zapowiedzi oraz czasami o śmiesznym charakterze. Brakuje czasami newsów, jednak zawsze jest Blues.
GameSpy - ten serwis jest także uważany za jednego z guru serwisów o grach w sieci. Codzienne aktualizacje itd.
GameSpyDaily - odłam GameSpy, który skupia się całkowicie na pisaniu newsów. Jest ich codziennie cała masa, nawet C&VG nie ma takiej ich ilości.

To, jak mi się wydaje, na razie Wam wystarczy, oczywiście będę aktualizował ten dział jak tylko będzie to możliwe. Brakuje tylko Stomped w tym gronie...

Niedługo pojawią sie linki do stron o grach, jednak muszę nazbierać jeszcze sporo odpowiedniego materiału. Jeśli znacie jakieś strony polskie o grach to dajcie mi cynk na mejla, a napewno jej adres tu umieszczę. Czekam na wasze zgłoszenia stron.
--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 03·11·2002 - 04:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Sobota · 23 Września · 2023
Strona wygenerowana w 0.206521 sek.