f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Kontakt

FPP.pl

Kontakt

Może nie wierzysz, ale jesteś taka samą częścia portalu FPP.pl jak my, więc czasem dobrze by było gdybyś coś napisał. Pisz o wszystkim. Problemach, bugach czy o innych przeszkadzających Ci rzeczach. Czasem warto coś takiego napisać, ponieważ pomoże to nam przystosować wszystkie serwisy, do Twoich potrzeb.

Poniżej macie namiary, które pomogą wam pisać w dobre miejsce:

Newsy
[email protected]

Screeny
[email protected]

Artykuły
[email protected]

Sprawy ogólne
[email protected] lub [email protected]

Rekrutacja
[email protected]

Hosting
[email protected]

Anonse/Reklama
[email protected]

Sprawy Techniczne
[email protected]

Dodatkowe informacje

Newsy
Jeżeli chciałbyś nam wysłać ciekawą wiadomośc, to najpierw sprawdź czy już nie jest gdzieś zamieszczona, to nam bardzo ułatwi zadanie. Drugą bardzo ważną rzeczą jest napisanie o jaki serwis chodzi i o co chodzi :).

Screeny
Screeny wysyłaj tylko w formacie *.jpg lub *.jpeg. Nie chcemy żadnych screen'ów z rozszerzenim bmp, tga, pcx, gif. Również bardzo interesują nas (nawet bardziej niż screen'y) art'y, loga, tapety wykonane oczywiście przez Ciebie.

Hosting
Masz zabójczą stronę, której potrzebny jest hosting? Najpierw przeczytaj nasz Hosting Guide, który wprowadzi Cię w temat. Jak już masz to za soba napisz na do nas na adres [email protected]

Artykuły, Poradnik, itp.
Jesli znudziło ci się krytykowanie redaktora za jego teksty, zgłoś różne uwagi, pretensje na adres [email protected]. Spróbujemy Ci pomóc i poprawić jakość artykułów czy poradników, któregoś z naszych redaktorów.

Anonse (Reklamy, Ogłoszenia..)
Jeżeli chciałbyś zareklamować swój serwis/stronę czy nawet produkt u nas, to napisz o tym. Spróbujemy Ci pomóc w porządnym rozreklamowaniu go w naszym portalu. Zajrzy także na stronę Reklama z nami, znajdziesz tam niezbędne informacje na temat reklamy w sieci FPP.pl

Sprawy Techniczne
Masz problemy z naszymi serwisami? Nie działające odnośniki? Problemy ze sciąganiem plików?
Napisz o tym do nas, spróbujemy Ci pomóc jak możemy. Oczywiście nie tylko na te pytania odpowiadamy, również prosimy o wszelkie zgłaszanie róznych usterek, które mogą przeszkadzać w prawidłowym działaniu portalu.
Nie musisz się obawiać, że twoja wiadomość zaginie, bo jeśli wszystko napisałes dobrze, to możesz być pewien, że całośc trafi w dobre ręce.


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]ShooleR
Aktualizacja: 03·12·2004 - 04:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Środa · 28 Września · 2022
Strona wygenerowana w 0.204247 sek.