f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Zniszcz napęd i wygraj prezent na święta!

Zniszcz napęd i wygraj prezent na święta!
02·11·2004 - 16:01 - [FPP]Mozart - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Wszyscy producenci od dawna chcą przeciwstawić się nielegalnemu kopiowaniu ich programów. Niestety cała walka najczęściej nie przynosi im większych zysków, a jedynie coraz to większe straty. Jest to zrozumiałe, że autorzy pragną chronić swój dorobek, jednak w opiniach graczy często pojawiają się głosy, że owe zabezpieczenia sprawiają tylko problemy, a nawet mogą uszkodzić sprzęt. Taka plotka krąży wokół StarForce'a, którego autorem jest Protection Technology.

Firma wymyśliła jednak świetny konkurs, który ma pomóc w zniszczeniu nieprawdziwej, zdaniem twórców, plotki. Otóż każdy kto straci napęd lub go uszkodzi, w wyniku odtwarzania na nim płyty z zabezpieczeniem StarForce może ubiegać się o nagrodę w wysokości 1000$ oraz dwudniowej wycieczki do Moskwy - piękny prezent na święta, prawda? Niestety, aby wygrać nagrodę trzeba przelecieć się do siedziby głównej firmy, która znajduję się w USA, ale jeśli komuś nie sprawia to kłopotów to ma czas na "popsucie" do 31 Stycznia 2006r., więcej informacji odnajdziecie tutaj.

Źródło: f·p·p · n·e·w·s Komentarze | Dodaj


 + DODAJ NOWY TEMAT 

 « Powrót  


     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Sobota · 23 Października · 2021
Strona wygenerowana w 0.201832 sek.