f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Inne artykuły | Świat Gier Komputerowych...

Inne artykuły

Świat Gier Komputerowych 03/2003

Już w najbliższy piątek - 21 lutego do kiosków i salonów prasowych trafi najnowszy numer „Świata Gier Komputerowych”. Wewnątrz znajdzie się jak zwykle wiele ciekawych artykułów, z których warto wyróżnić recenzję długo oczekiwanego Unreal 2: The Awakening, zapowiedź kolejnej gry Petera Molyneux - Black & White 2 oraz wywiad z twórcami gry UFO: Aftermath.
Fani strategii na pewno z chęcią poczytają o dwóch tytułach firmy Creative Assembly - Rome: Total War i Crusader: Total War - The Viking Invasion, miłośnicy akcji zagłębią się w lekturę zapowiedzi Enter the Matrix, a informacje o Deus Ex 2: Invisible War zelektryzują środowisko wielbicieli gier RPG spod znaku ION Storm. Wreszcie wywiad z twórcami Command & Conquer: Generals i słynne już w redakcji pytanie: „Dlaczego terroryści z GLA wyglądają jak Arabowie”? Jak twórcy gry wybrnęli z tej niewygodnej pułapki? Odpowiedź - wewnątrz numeru!
Do lektury Areny Online (pismo w piśmie) zachęca między innymi artykuł - „Neocron Online - skandal w MMORPG” czyli rozprawka o traktowaniu polskich graczy-internautów.

Na płytach dołączonych do ”Świata Gier Komputerowych” również sporo atrakcji. Na pierwszej z nich znaleźć będzie można pełną wersję futurystycznego symulatora lotu „Echelon”. Gra stworzona w 2001 roku przez firmę Buka Entertainment do dziś jest uznawana za przykład symulatora „najwyższych lotów” - dosłownie i w przenośni. Gracz przenosi się do XXIV wieku, na wrogą planetę zamieszkałą przez siejącą chaos i zniszczenie rasę Obcych - Velian. Jako pilot Federacji Galaktycznej musi powstrzymać agresywny gatunek od kolejnych najazdów na okoliczne planety.

Zaawansowane technicznie rodzaje broni, wspaniale zrealizowany teren i modele pojazdów, czternaście typów futurystycznych samolotów oraz dwie gigantyczne kampanie - „Echelon” to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów dynamicznej akcji i powietrznych pojedynków.
 + ADD NEW SUBJECT 
--------------------------------------
Author: Krypton
Last modified: 02·12·2002 - 20:01 : PRINT 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 26 Mai · 2022
Page generated in 0.226939 sec.