f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Inne artykuły | Świat Gier Komputerowych...

Inne artykuły

Świat Gier Komputerowych - styczeń

"Świat Gier Komputerowych" z wyjątkowym FPS-em!

Bydgoszcz, 17.12.2002 - Styczniowy, foliowany numer "Świata Gier Komputerowych", który ukaże się w sprzedaży w piątek 20 grudnia, to wyjątkowa atrakcja dla wszystkich miłośników strzelanek internetowych (First Person Shooters - FPS). Na jednym z dwóch dołączonych do pisma dysków CD czytelnicy znajdą taktyczny FPS należący do ścisłej czołówki klasyki gatunku. Gra jeszcze niedawno była bardzo wysoko oceniana przez wszystkie polskie czasopisma o grach komputerowych. Sidik zawiera także demo strategicznej gry "Paradise Cracked" w wersji PL, przygotowane specjalnie dla redakcji "Świata Gier Komputerowych" i publikowane na zasadach wyłączności.

Wewnątrz numeru sporą atrakcją będzie z pewnością artykuł o "Sim City 4" napisany przez wysłannika redakcji, który złożył wizytę w San Francisco w siedzibie wchodzącej w skład giganta Electronic Arts firmy Maxis. Tuż obok - wywiad, tym razem z szefami Bioware, producenta znanego m.in. z gry Neverwinter Nights. W wywiadzie Ray Muzyka i Greg Zeshuk odsłaniają swoje plany na najbliższą przyszłość.

"Świat Gier Komputerowych" 1/03 to także wyniki ankiety na najbardziej oczekiwaną grę 2003 roku. W ankiecie uczestniczyło 3500 osób!

W dziale "System" debiutuje Paweł "Piła" Pilarczyk, redaktor naczelny serwisu www.pclab.pl, znany czytelnikom z takich czasopism, jak "Enter", "PC Kurier" czy "Gambler".

Zapraszamy do lektury.

-----------------

"Świat Gier Komputerowych"

Najdłużej wydawane polskie czasopismo o grach komputerowych, ukazujące się na rynku od 1992 roku. Kadra doświadczonych redaktorów i autorów zapewnia wysoką jakość materiałów, rzetelność recenzji i obiektywność ocen. Wydawcą czasopisma jest Egmont Polska Sp. z o.o.


 + ADD NEW SUBJECT 
--------------------------------------
Author: Krypton
Last modified: 02·11·2001 - 18:01 : PRINT 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 26 Mai · 2022
Page generated in 0.255840 sec.