f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Kolumny | [FPP]Irie | Polska LigaQ2 - na...

[FPP]Irie

Polska LigaQ2 - następna edycja

Kończymy pierwszą edycję Ligi Q2. Zastanówmy się, co zrobić, by następna była jeszcze lepsza od tej.

w tej kolumnie ustosunkuję się do wskazówek Boardowiczów oraz graczy, a także przedstawie własne sugestie. Solidnych klanów jest w Polsce niewiele. Przede wszystkim one ucierpiały na nieprofesjonalnym zachowaniu innych. Zdarza się, że umowiony jest termin, klanowicze wykładają kasę na komputery w kafejce, rezerwują miejsca, a tu BIG ZONK, bo drugi team nie przyszedł i nie ma z kim grać. Kasa i zabawa w plecy, tylo nerwy można sobie zepsuć.

Dlatego pomyślałem nad takim manewrem, by podzielić ligę na Pierwszą ligę i drugą. W pierweszej znalazłyby się klany, które doszły do półfinałów i nie olewały rozgrywek. Druga liga należałaby do zespołów mniej znanych. Z pięć klanów i tak na pewno odleci z przyczyn kadrowo-czasowych ;)

Drugą bardzo ważną sprawą jest regulamin. W tej sprawie dostałem wiele sugestii.
 • Gra z Power-upami :)
 • Jedno spotkanie tygodniowo
 • Wrzucenie map z packa rdm
 • ad1. To nie podlega dyskusji - vote yes :)
  ad2. Tutaj może być róźnie. W pierwszej lidze nie byłoby z tym problemu, jednak sądze, że ludzie z drugiej ligi nie wyrobiliby. Nie będą tak solidni, ale może się mylę. Pomyślimy
  ad3. Tutaj też jest sprawa dyskusyjna. Można potraktować to jako eksperyment i ten map-pack wrzucić do pierwszej ligi, bo tak druga liga będzie grała na q2dm1 non-stop.

  Niektórzy mówią o zrobieniu jednej wielkiej grupy, tak by każdy grał z każdym. Pomysł jest niedorzeczny. Czas trwania rozgrywek wydłużyłby się niemiłosiernie. Eliminacje powinny być przeprowadzane dość szybko, w ogóle całe przedsięwzięcie musi się rozwijać dynamicznie, bo ludzie stracą ochotę na granie.

  Były również sugestie, by grać 4/4, a nie jak do tej pory 3/3 lub 2/2. Tu też może być problem. Niestey, tak jak powiedział LothaR, żyjemy w Polsce i bardzo ograniczona ilość zespołów może sprostać takiemu zadaniu.

  Teraz sprawy bardziej techniczne :D Sądzę, że timelimit powinien być ustawiony na 20. Podczas meczu obecny musi być sędzia ze statusem admina. Nie wiem, jaki obrać system wybierania map. Może jakieś sugestie? To by było chyba na tyle. Proszę o oddawanie komentarzy!


  Informations about the Author

  Subject Author Date  
  hgm
  jarek20 01·11·2000-03:02  
  Odp: tutaj sie zadomowilem
  ZimZum 01·11·2000-03:02  
  Odp: :)
  seba20 01·11·2000-07:01  
  Odp: :)
  Claymore 01·12·2001-16:00  


   + ADD NEW SUBJECT 
  --------------------------------------
  Author: ZimZum
  Last modified: 01·11·2000 - 03:01   : PRINT 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Today is Saturday · 23 October · 2021
  Page generated in 0.206029 sec.