f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Inne artykuły | Kultura na serwerach

Inne artykuły

Kultura na serwerach

W dzisiejszym odcinku chciałem się zająć problemem kultury na serwerach. Otóż im jakaś gra staje się bardziej popularna, tym więcej tałatajstwa w to gra, niestety. Przed wyjściem Quake 3 Arena poziom intelektualny graczy na serwerach Quake'a 2 byl żenujący. Wiele ludzi rezygnowało z gry w "produkcję dla przedszkola". Nie dało się wytrzyymać na, gdy wchodziło 5 osób i flugały bez powodu np. wyzywały HCK od lam hmm :-/ Gdy pojawił się Quake 3 okazało się, że historia lubi się powtazać. Duża część lamerów wyniosła się z Quake'a 2 i zaczęła stopniowo opanowywać nowopowstałe serwery Quake'a 3.

Jak sprawa ma się teraz? Przy QuakeWorld'zie oraz Quake'u 2 została praktycznie ekipa znająca się wzajemnie. Mało jest ludzi, którzy teraz zaczynają dopiero teraz grać w te produkcje. Może to i dobrze. Niestey od debili nie uchroni się Quake 3. Wystarczy tylko popatrzeć na coniektóre komentarze do wiadomości na cgl.fpp.pl. Przecież to tragedia. Co ci ludzie sobą reprezentują? Nic! Nie mówie, że trójkowcy to banda debili, ale dużo jest kretynów, którzy próbuja zabłysnąć, a boją się nawet napisać swoją ksywę. Gdyby sprawdzić kto stoi za tymi "wrzutami", okazałoby się, że to te same osoby, które grały w Quake'a 2. Czy rzeczywiście duża część społeczności kwakowej to ludzie o IQ małpy? Niestety, wielu jest takich wśród nas :(

Czy można coś na to poradzić? Chyba nie :-/ Cenzura na serwerach byłaby rozwiązaniem do bani, banowanie niesfornych osobników? Nie! Wiele osób gra z kafejek z jednego IP i trzeba by było odciąć niektórych Bogu ducha winnych graczy. Więc co? Może wy znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Czy to jakiś głębszy problem natury społecznej? Czy to przez to, że coraz mniej osób stara się kształcić? Chyba tak, ale to już zupełnie inna historia, temat przeznaczony dla socjologów.
Subject Author Date  
Fakt, ale to nie wszystko
Vramin 01·11·2000-12:00  
Odp: disconnect
ZimZum 01·11·2000-18:01  
Odp: votowac na kicka
MOKI*cHg* 02·12·2002-22:01  


 + ADD NEW SUBJECT 
--------------------------------------
Author: ZimZum
Last modified: 04·12·2000 - 05:01 : PRINT 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 26 Mai · 2022
Page generated in 0.211757 sec.