f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Inne artykuły | Odezwa do graczy

Inne artykuły

Odezwa do graczy

Gry multiplayer należą do najbardziej popularnych na rynku. Organizowane są ligi dla graczy. Wiele z nich to po prostu gra dla zabawy, gdzie nagroda nie ma większego znaczenia. Najważniejsza jest atmosfera oraz miłe spędzanie czasu. Dlaczego w takim razie w takich właśnie ligach dochodzi do oszustw? Czy nie można stosować się do wyznaczonych zasad?

Chciałem wystosować odezwę do Was, Graczy, byście zastanowili się nad swoim postępowaniem. Nagminne jest granie pod dziesięcioma różnymi ksywami oraz przebywanie w kilku lub kilkunastu klanach. Niektórzy z Was się zbulwersują, że nie uczestniczą w takich przekrętach, jednakże każdy przechodził ten okres lub doświadczy owej możliwości "anonimowości". Innym przykładem nietycznego zachowania jest oskarżanie innych graczy.

Często słyszę, iż ktoś powinien zostać usunięty z ligi z jakiegoś powodu. Najczęściej przeszkadza to oskarżycielowi, gdy przegra mecz z domniemanym oszustem. Rzuca pewne oskarżenia, które okazują się bezpodstawne. Nawet nie ma niepodwarzalnych dowodów, a rzekome poszlaki na nic nie wskazują. Ostatecznie pewna rzesza ludzi się skłuca. Do niczego to nie prowadzi, tylko psuje atmosferę. Gdy ogląda się to z zewnątrz, ma się wrażenie, iż żrą się ze soba dwa przedszkolaki o grabki w piaskownicy. Dajcie sobie ludzie spokój. Make love not war!

Ostatecznie sam zadaję sobie pytanie, co skłania ludzi do takiego zachowania? Czy to żądza wygranej? Hm. Jednak jaka jest satysfakcja, gdy do celu dochodzi się poprzez róznorakie podchody i inrygi? Może Wy, drodzy Gracze, odpowiecie mi na to pytanie.
Subject Author Date  
kaman!
[FPP]MajeS 06·12·2000-17:01  
Odp: W nawiązaniu do ODEZWY
Chivas Regal 08·12·2000-14:00  


 + ADD NEW SUBJECT 
--------------------------------------
Author: ZimZum
Last modified: 06·12·2000 - 17:01 : PRINT 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 26 Mai · 2022
Page generated in 0.217087 sec.