f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Tritin Films - QuadGod - Recenzja

Tritin Films - QuadGod - Recenzja
10·12·1999 - 00:02 - ZimZum - - Dodaj / przejrzyj komentarze
QuadGod- pierwszy film do stworzony na bazie silnika Q3A. Dość odważne przedsięwzięcie. Czy udało sie autorom wycisnąć wszyskto z pocziwego Kwaka? Ludzie KERE - Ich symbolem jest tzw. QuadTrack, który daje ogromną władzę i moc. Jednakże w roku 2931 relikt zostaje skradziony przez potwora, który zasiał zniszczenie i chaos. Jedynym zbawicielem okazuje sie KAK, który podejmuje wyzwanie i stara sie odbić skradzioną świętość. Po drodze napotyka wielu przeciwników. Jak dowiadujemy się w trakcie filmu i inni starali się uratować QuadTrack'a, ale padali trupem przed złowrogim potworem. Czy uda się naszemu bohateorwi wygrać i przywrócić chwałę ludowi KERE? Zobaczcie sami! Film jest dość nietypową produkcją. Oprócz świetnego klimatu mamy tu do czynienia z prostym, aczkolwiek obecnym wątkiem psychologicznym. Otóż główny bohater podczas akcji traci najbliższego mu przyjaciela. Tylko chęć zemsty prowadzi go dalej. Spróbuję teraz przedstawić wady i zalety filmu. Niewątpliwie dobrymi cechami filmu są: dobry dźwiek, starannie dobrana muzyka(choć niezawsze, zdażały się momenty, gdzie można by wrzucić inną scieżkę), szybka akcja i ładne lokacje(min. q3dm7) oraz trzymająca się całości fabuła, co niewątpliwie trzeba docenić przy amatorskiej produkcji. Najbardziej spodobał mi się pomysł z hudem postaci. Małe nawiązanie do terminatora. Ale nietylko tutaj. Można będzie znaleźć kontakt z tmy filmem jeszcze w innych momentach. Co do wad. Znalazłem tylko jedną. Otóż źle nałożono teksturę na twarz samego KaKa, gdy chodził bez maski Visora. Film jest naprawdę dopracowany prawie w każdym szczególe. Polecam gorąco każdemu kwakowcowi i nie tylko. To takie science-fiction z ciekawymi efektami specjalnymi i szybką, wartką akcją.
Moja ocena - 9.5/10
Reżyser - Joseph Goss
Aktorzy - Joseph GossSgt. Kak | Derek WolfJeremy | Travis GaydosQuad God | Paul Marino (ILLCLAN) Cpt. Strollick | Joel Guzzman-Jeff Goss-Shaun RileyRadio
BTW.Nawet jeśli macie słabe łącze, to polecam ściągnąć lepsz wersję filmu. Naprawdę warto!

Comments | Add


 + ADD NEW SUBJECT 

 « GO BACK  


     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 19 Mai · 2022
Page generated in 0.214586 sec.