f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Tritin Films - Comedy in Armour - Recenzja

Tritin Films - Comedy in Armour - Recenzja
10·12·1999 - 00:01 - ZimZum - - Dodaj / przejrzyj komentarze
Niedawno sciągnąłem swietny filmik produkcji Tritin Films pod tytułem "Comedy in Armour". Jak sama nazwa wskazuje możemy już się domyślić, jaki gatunek filmowy reprezentuje owa produkcja. Ale do rzeczy. Czerwona drużyna po zmasakrowaniu przeciwników (niebieskich), czeka na swieże mięso do fragowania. W koncu szef przychodzi z nowina, że na mape znow wprowadzili sie niebiescy(dziwne jest to, że akcja rozgyrwa się na q2ctf2). Przedstawiona zostaje retrospekcja z poprzedniego szturmu naszych bohaterów na flagę przeciwnika. Dość ciekawe były egzekucje przegranych. Kazano im wskoczyć do wody i krzyczeć :))) Tym razem czerwoni pewni zwycięstwa wspominając stare czasy ruszyli do ataku. Nie będę zdradzał całej fabuły, ale powiem jednak, iz niektóre akcje były świetne np. taniec makareny, czy walka o życie dwóch niebieskich - jak Matrix. Najbardziej jednak rozbawiło mnie zakończenie - dość nieoczekiwane. Teraz troche o technice. Modele i dzwiek zostaly starannie dobrane. Osoby znające średnio angielski nie powinny miec problemow z rozumieniem kwestii aktorów. Jedyną wadą filmu była muzyka. W sumie niezła, ale nie potrafiła starannie oddać klimatu filmu. Jedynie pierwszy i ostatni kawałek pasowaly do produkcji.
Moja ocena 9/10
Czas trwania - 12:08min
Reżyser - Joseph Goss
Aktorzy - Joseph GossCpt. Red | Andre Dusette Red Henchman #1 | Brandon TylerRed Henchman #2 | Andre Dusette Red Henchman #3

Comments | Add


 + ADD NEW SUBJECT 

 « GO BACK  


     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Today is Thursday · 26 Mai · 2022
Page generated in 0.210490 sec.