f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


news.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · n·e·w·s | Recenzje | Rogue Spear - wrażenia

Recenzje

Rogue Spear - wrażenia

Rainbow Six: Rogue Spear - chyba każdy z Was grał w tą grę, na sieci pewnie również. Zastanawia mnie, jakie wrażenia wynieśliście po paru partiach w Team Survival'a? Może ja opowiem najpierw o moich. Przede wszystkim bardzo trudno jest znaleźć pare chętnych osób do gry. Jednakże po kilku dniach wytrwałych poszukiwań udało mi się znaleźć 5, słownie PIĘĆ osób :) No nic. Okazało się, że nie mogę grać z nowopoznanymi maniakami RS'a, bo potrzebuje jakichś patch'y i dodatków. Myślę... oki zaraz ściągnę, tylko skąd? W końcu znalazłem odpowiedni stuff na jakiejś stronce i zaczęło się. Opornie, po kilku godzinach byłem gotowy do fragowania.

Zaczęła się rzeź :D Graliśmy w 6 osób (ich 5 + ja :) w trybie Cooperative w Terrorist Hunt'a. Generalnie zabawa była przednia. Każdy z moich teammate'ów posiadał mega przekombinowaną broń z kosmosu, jedni uzbrojeni byli w broń oddziału SWAT, inni za to zapatrywali się w snajperki z potrójnym zoom'em, a ja latałem jak Czeczen z Kalashem AK-47 i pełnymi kieszeniami granatów, na dodatek każdy bunkrował się i strzelał jak wytrawny snajper(kamper :), a ja mając nawyki z Quake'a 2 rzucałem się w wir walki z moją kozacką bronią. Beka była niezła. Później dowiedziałem się o najważniejszej technice w RS w Cooperative. Otóż w wolnym tłumaczeniu to idzie tak: "Nie zaszkodzi w każdy kąt rzucić granat". Prawda, że pomysłowe?

Generalnie grając w Rogue Spear bawiłem się wyśmienicie. Nawet, gdy ganialiśmy się z kumplem 1/1 po mapie też było fajnie. Szkoda tylko, że gry z serii Rainbow Six są tak mało popularne w świecie multiplayer. Jak dotychczas nie znalazłem żadnego polskiego servera RS:RS(zawsze jakiś gracz stawiał hosta). Mam dla Was propozycję na wakacje, jeśli planujecie je spędzić przy komputerze. Wyjmijcie tę zakurzoną płytke z dolnej szuflady i odpalcie. Wierzcie mi, naprawdę zabawa jest przednia. Może stworzymy alternatywną scenę dla Counter-Strike'a :)
 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: ZimZum
Aktualizacja: 07·12·2000 - 05:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Czwartek · 23 Września · 2021
Strona wygenerowana w 0.230671 sek.