f·p·p · n·e·w·s
http://news.fpp.pl


Enemy Territory: Quake Wars
02·12·2005 - 21:01 - [FPP]Kaen
  Legiony fanów RtCW i ET już niebawem - bo w tym roku - dostaną kolejną dawkę adrenaliny, a przy tym pewną liczbę zarwanych nocy, bowiem na świat powoli, lecz dużymi krokami wychodzi Enemy Territory: Quake Wars. Nie jest to konkretnie sequel ET, ponieważ bardziej trzyma się fabuły Quake'a, ale niejako jest to przekąska przed tym, co prędzej czy późnie się pojawi - czyli ET2. Producentem jest SplashDamage, który bazuje na osiągnięciach iD Software. Głównym dystrybutorem QW będzie zasłużony, poczciwy Activision.


  Gra oferuje nam głównie to samo co aktualnie Enemy Territory, ale w nieporównywalnie lepszym wydaniu. Fabuła jest prosta i konkretna. Otóż nie wiedzieć czemu, na Ziemię zlatuje się gigantyczna armia Stroggów - czyli przybyszów z kosmosu - i rozpoczyna inwazję. W grze wcielimy się w żołnierza Marines lub w reprezentanta rasy Stroggów. Do wyboru będzie kilka klas, tj. żołnierz, medyk, dowódca (fd), inżynier i snajper. Walki będą odbywały się na różnych terenach ziemskich, a jako ciekawostkę dodam, iż gra będzie podzielona na porę dnia i nocy. Naszym zadaniem będzie ukształtowanie jak najlepszej linii obrony, wykorzystanie wszystkich możliwych zabiegów taktycznych oraz wybicie wszystkich przeciwników. Oczywiście nie będziemy tego czynić gołymi rękami. Do zabawy dostajemy cały arsenał różnego rodzaju broni oraz całą gamę pojazdów.


  Od strony technicznej nie wygląda to już tak kolorowo, ponieważ zapowiada się na wysokie wymagania - podrasowany silnik D3 (bardziej przypominający Q4) oraz technlologia MegaTexture gwarantują najwyższą jakość obrazu, ale wszystko ma swoją cenę. Moim zdaniem warto się wykosztować na lepszy sprzęt, bowiem zapowiada się ciekawa rozgrywka ;) Planowana premiera - druga połowa 2006 roku.


Źródło: f·p·p · p·l© 2000-2001 f·p·p productions.
http://fpp.pl, [email protected]

Wyrukowano dnia 2021-09-16, 13:20, z 172.70.34.189 (172.70.34.189)
Strona dostępna online pod adresem: http://news.fpp.pl/?pl:news:show:12925:::

DRUKUJ | Powrót