f·p·p · n·e·w·s
http://news.fpp.pl


Commandos: Strike Force w marcu!
02·12·2005 - 22:01 - [FPP]Kaen
   Domyślam się, iż nie ja jeden zwykłem patrzeć na serię gier Commandos, jako na grę strategiczną - RTS - i nie ja jeden jestem zdziwiony tym, co Panowie z Eidos Interactive uznali za stosowne. Mowa o Commandos: Strike Force, czyli przełomie nie tylko w pojęciu samej gry, co świata gier. Mianowicie kolejna część nie będzie już tym, co znamy - kolejna część będzie grą FPP, na oko przypominającą Call of Duty. Jak wszystko będzie dokładnie wyglądało, zobaczymy już niebawem, ponieważ premiera C:SF planowana jest na marzec 2006.

   Gra przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Wcielamy się w jednego z trzech bohaterów serii i ruszamy do boju, a do wyboru mamy żołnierza zielonych beretów, snajpera oraz szpiega. To kogo wybierzemy nie wpływa na przebieg rozgrywki, a będzie miała ona miejsce głównie na terenie Europy. Misje opierają się poniekąd na pierwowzorach z poprzednich epizodów gry, ale wnoszą też sporo nowych wątków.

   

   Jak już wspominałem C:SF pod względem grafiki i engine'u do złudzenia przypomina CoD'a, ale moim zdaniem Call of Duty i tak zostaje na szczycie swojego gatunku wraz z CoD2 u swego boku. Zdecydowanie Commandos był ciekawszy w swoim poprzednim wcieleniu - był jedyny w swoim rodzaju - a tego typu strzelanek mamy aktualnie pod dostatkiem. Pełna wersja w sklepach od marca, a na smaczek demo pod tym adresem :) Pozdrawiam!

Source: f·p·p · p·l© 2000-2001 f·p·p productions.
http://fpp.pl, [email protected]

Wyrukowano dnia 2021-12-09, 07:50, z 172.70.175.150 (172.70.175.150)
Strona dostępna online pod adresem: http://news.fpp.pl/?en:news:show:12928:::

PRINT | GO BACK